ARAYIN 0542 126 93 94

 

HALI YIKAMA

kıraç canlar halı yıkama

ESENYURT KIRAÇ CANLAR

 

HALI YIKAMA FABRİKASI

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Site Haritası
Üyelik Girişi
Saat

HALI YIKAMA


HALI YIKAMA

   Halı yıkama ihtiyaç duyulan mekan temizlik işlerinin başında gelmektedir. ''Aslan yattığı yerden belli olur'' deyimi de milletimizin temizliğe ne kadar hassas olduğunun göstergelerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

    Halı yıkamacılar diye tabir edilen halı yıkama fabrikaları şehirleşme hayatının hızlanmasıyla apartman yaşamının da evlerde kişilerin kendi halılarının yıkama konusunda imkanların kısıtlanması halı yıkama sektörünün doğuşuna neden olmuştur. 

Günümüzde halı yıkama fabrikaları bulunmayan hiç bir ilçe kalmamıştır. Bu sektörün ortaya çıkmasıyla birlikte artık evlerin önünde bahçede sokaklarda artık hiç kimse yıkama yapmıyor.

    İhtiyaç hasıl olduğunda halı yıkama numaraları diye internete yazıldığında kolaylıkla herkes bir fabrikaya ulaşabilmektedir. Yılların vermişolduğu deneyim ve tecrübeyle bulunduğumuz bölge insanına biz de en üst düzeyde halı yıkama hizmeti veriyoruz.

   Bölge insanının yoğun talebi karşısında eniyi halı yıkama ve en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olarak bilinmenin gururunu yaşıyoruz.

Halı yıkama merkezleri denildiğinde akla  fabrikaya binlerce halı getirmek değil, tüm teknolojik makineleri elinde bulunduran, hizmet kalitesini önceleyen firmalar gelmelidir. Zaten verdiği hizmetle de kendisini ispatlamış olur. Müşteri memnuniyeti arttıkça fabrikanın vizyonu da olumlu yönde artış göstermektedir.

 KIRAÇ HALI YIKAMA

Halı Yıkama

Halı yıkama

halı yıkama
BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASI

KIRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASI

MİMAROBA HALI YIKAMA FABRİKASI

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI

YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

GÜRPINAR HALI YIKAMA FABRİKASI

HALI YIKAMA FİYATLARI

KIRAÇ HALI YIKAMA TELEFON

ESENYURT HALI YIKAMA TELEFON

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA TELEFON

BAMBU HALI YIKAMA

ANA SAYFAYA DÖN

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Bize Ulaşın

Adres

ATATÜRK MH. 2234 SOK NO 

 KIRAÇ -

ESENYURT İSTANBUL
Telefon :
0542 126 93 94 

 
zekikirachaliyikama@gmail.com


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret125429