ARAYIN 0542 126 93 94

 

HALI YIKAMA

kıraç canlar halı yıkama

ESENYURT KIRAÇ CANLAR

 

HALI YIKAMA FABRİKASI

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim
Site Haritası
Üyelik Girişi
Saat

BAMBU HALI YIKAMA

Bambu Halı Yıkama ve Temizliği

Bambu halı temizliği halı iplik yapısını bilmeyen herkesin yapabileceği bir temizlik değildir. Bu halıların iplik yapısı dokuma yapısını ve üreticinin tavsiyelerinide dikkate almak gerekiyor.
Bambu halılarda leke çıkartma oldukça zor ve risklidir. Lekeler her halı yıkama gibi değil özel organik ilaçlar sayesinde çıkartılmaya çalışılmalıdır. Yanlış kullanılan temizlik deterjanı veya halı yıkama şampuanı hassas olan bambu halının dokusunu ve özelliğini bozarak renklerinin değişerek farklı sürprizler karşınıza çıkabilir.

Bu yüzden bambu halı yıkama uzman işidir. Biz fabrikamızda Kıraç Halı Yıkama olarak bambu halı temizliği ve yıkanmasını özenle yaparak halılara zarar gelmesini kesinlikle önlüyoruz. Her halı yıkama yapanlara bambu halınızı teslim etmeyin. Bambu halılarınızı emin ellere teslim etmek için bizimle iletişime geçiniz.

Bambu halıdaki leke nasıl çıkar?

Bambu halı yıkama telefonları alarak Bambu halıdaki leke çıkarma işlemi bizim tarafımızdan özel olarak ithal ettiğimiz ilaçlar sayesinde çıkartılmaktadır. Leke çıkarma işlemi sırasında halının dokuma özelliğinin bozulmaması ve renk atmaması için ipliklerinin inceliğine ve kalınlığına göre uygulama yapmaktayız. 

İstanbul’da en iyi bambu halı yıkayan fabrika olarak müşterilerimizden geri bildirim memnuniyet telefonları almaktayız. Bambu halı yıkama nasıl yapılır? Bambu halımı yıkatsam bozulur mu


BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASI

KIRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASI

MİMAROBA HALI YIKAMA FABRİKASI

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI

YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

GÜRPINAR HALI YIKAMA FABRİKASI

HALI YIKAMA FİYATLARI

KIRAÇ HALI YIKAMA TELEFON


ESENYURT HALI YIKAMA TELEFON

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA TELEFON ANA SAYFAYA GİTYorumlar - Yorum Yaz
Bize Ulaşın

Adres

ATATÜRK MH. 2234 SOK NO 

 KIRAÇ -

ESENYURT İSTANBUL
Telefon :
0542 126 93 94 

 
zekikirachaliyikama@gmail.com


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret124129